13.01.2020

EASi kodulehel on avatud registreerumine kahele peagi toimuvale Green ICT programmiga seotud üritusele, ootame kõiki huvilisi registreeruma:

  1. Eesti–Norra koostööprogrammi „Green ICT“ põhitoetusskeemi infoseminar toimub 21. jaanuaril Nordic Hotel Forumi nõupidamiste ruumis „Capella“ kell 10.00-13.00. Seminar on mõeldud põhitoetusskeemis osalemisest huvitatud ettevõtetele – selgitame toetuse taotlemise tingimusi ning taotluste esitamisega seotud küsimusi: nõudeid taotlusele ja taotlejale (sh partneritele), kulude abikõlblikkust, projektide elluviimist ja taotluste esitamise ning hindamise ajakava.

Seminar toimub eesti keeles. Inglise keelt kõnelevatele ettevõtetele pakume personaalset eelnõustamist EASis, kontakt: Anari [dot] Lilleoja [at] eas [dot] ee

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Loe seminari kava, registreeru EAS kodulehel kuni 16.01.2020 (kuni 17:00).

  1. Kevadine Green ICT programmi õppereis toimub 2.– 3. märtsil 2020 Oslos. Eesti ettevõtetel võimalus osaleda „Green Industry and ICT Matchmaking“ konverentsil, kus on võimalik kuulata ka programmi teemade valdkonnas uuenduslikke ideid ja esitlusi, luua uusi kontakte ning tutvustada oma projektiideed. Õppereisil osalevad lisaks Eesti ettevõtetele ka teiste EEA ja Norway Grants programme rakendavate riikide ettevõtted, mistõttu on osalejate hulk suur ning pakub võimalusi teiste riikide ettevõtetega kontaktide vahetamiseks. Lisaks võimaldab õppereis Eesti ettevõtetel külastada üht tööstusettevõtet Oslo lähistel. Õppereis toimub koostöös programmi partneri Innovation Norwayga.

Õppereisile ootame registreeruma eelkõige tööstuse, rohetehnoloogiate ja IKT valdkonna ettevõtteid. EAS katab kulud, mis on seotud osalemise ja majutusega. Ettevõtja kanda jäävad reisi-, toitlustuse, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste loomise ja transpordiga seotud kulud.

Õppereisi kava on ning registreerumine EAS kodulehel kuni 05.02.2020 (kuni 17:00).

Eesti keel