2.03.2016

Olete oodatud osalema MTÜ Lastekaitse Liit suurprojekti "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool" rahvusvahelisel konverentsil „Kiusamisvaba elutee algab meist!“.

Konverents toimub 14. aprillil 2016 kell 10.00-16.00 Tallinnas Swissotellis (Tornimäe 3). Konverentsiga tähistatakse projekti "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool" ühe etapi lõppu ning seatakse sihid eesseisvateks aastateks. Oma kogemustest ja tulevikunägemustest seoses kiusamist ennetava metoodikaga „Kiusamisest vabaks!“ kõnelevad partnerid, väliskülalised ja teised metoodika erksad sädeinimesed. Ühtlasi avaldatakse konverentsil esmakordselt metoodika uuringutulemused, mis on oluliseks lähtepunktiks edasiste tegevuste kavandamisel.

Lisainfo: Gertha Teidla-Kunitsõn, gertha [at] lastekaitseliit [dot] ee

Projekt „Kiusamisest vaba lasteaed ja kool“ on rahastatud Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) toetuste programmi „Riskilapsed ja –noored“ avatud taotlusvoorust „Kaasamine ja sekkumised haridussüsteemis“. Programmi viivad üheskoos ellu Haridus- ja Teadusministeerium, Justiitsministeerium ja Sotsiaalministeerium. Programmi rakendusüksuseks on Eesti Noorsootöö Keskus ning partneriks Norra Kohalike Omavalitsuste ja Regionaalsete Omavalitsuste Liit. Eestis on projekti eestvedajaks MTÜ Lastekaitse Liit.

Undefined