Viimased uudised

EAS toetab 45 ettevõtte ettevalmistusi koostööpartnerite leidmiseks Norras

1.07.2019

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) toetab Eesti-Norra koostööprogrammi Green ICT väikevoorus 45 Eesti ettevõtte ettevalmistavaid tegevusi koostööprojektideks Norra ettevõtjatega kokku ligi 830 000 euroga. Koostööprojektide raames valmivad lahendused pakuvad kasutajatele tulevikus ressursisäästu võimaldavaid tehnoloogiaid, mille abil suureneb Eesti ettevõtete konkurentsi- ja koostöövõime.

 

Eesti keel

Kõrgkoolidevahelised koostööprojektid ja õpiränne saavad toetust

25.02.2019

Täna, 25. veebruaril, kuulutas sihtasutus Archimedes välja EMP Balti teaduskoostööprogrammi raames taotlusvooru kõrgkoolidevaheliste koostööprojektide ja õpirände toetuste taotlemiseks. Taotlustähtaeg on 25. aprill 2019 kell 16:00 (Eesti aja järgi). Programmi tegevusi tutvustav veebiseminar toimub 12. märtsil algusega kell 10.30.

Eesti keel

Avaldati arvaliku arvamuse uuringu tulemused Eesti inimese teadlikkusest

10.11.2018

Undefined

Turu-Uuringute AS viis 2018. aastal Eesti inimeste seas läbi iga-aastase avaliku arvamuse uuringu, mis käistles inimeste teadlikkust ka EMP/Norra toetustest. Uuringu tulemused näitavad mõningast teadlikkuse langust, mis võib olla põhjustatud infovoo vähesusest, sest uuringu läbiviimise ajal uusi taotlusvoorusid polnud avatud ning üldiselt pole ka teavitatud uue perioodi toetusvõimalustest. Vähest teadlikkust on märgata ka EMP/Norra logode osas, mille on põhjustanud logo visuaali muudatus, mis pole veel inimeste poolt omaks võetud.

Lehed